مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی از برنامه سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی برای تکمیل ۶ بیمارستان مصوبه سفر رییس‌جمهور با مجموع یک هزار و ۴۵۷ تخت بیمارستانی در سال مالی پیش رو خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، برنامه های آن سازمان را در اجرای پروژه های درمانی و بیمارستانی، تشریح کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل ۶ پروژه بیمارستانی با مجموع یک هزار و ۴۵۷ تخت بیمارستانی که جزو مصوبات سفر رییس‌جمهور است در برنامه تکمیل برای سال جاری قرار دارد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی ادامه داد: ۶ بیمارستان مصوبه سفر رییس‌جمهور میانگین پیشرفت بیش از ۸۰ درصدی دارد و در برنامه است تا در سال مالی پیش رو به اتمام برسد و تحویل بهره بردار شود.
نبیان در بیان جزئیات این بیمارستان ها گفت: بیمارستان جایگزین بیمارستان امام خمینی(ره) شهر خمین با ۱۳۰ تخت و ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اتمام عملیات احداث است. بیمارستان ۴۰۰ تختی آموزشی رشت با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی، بیمارستان ۳۴۱ تختی آموزشی ساری با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی، بیمارستان ۵۴ تختی جایگزین خاتم‌الانبیاء شوشتر با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی، بیمارستان ۲۶۰ تختی جایگزین کرج با ۶۱ درصد پیشرفت فیزیکی و طرح توسعه بیمارستان آموزشی ۲۷۲ تختی تربت‌حیدریه با ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی در برنامه سازمان مجری برای تکمیل در سال مالی جاری قرار دارد.
وی تصریح کرد: سازمان مجری تلاش و پیگیری می کند تا این پروژه های بیمارستانی در کوتاه ترین زمان، تکمیل و برای ارایه خدمت به مردم تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *