یک پنت هاوس در بالای یک برج ۷۱ طبقه در دوبی، به قیمت ۱۳۶ میلیون دلار فروخته شده تا رکورد جدیدی در بازار مستغلات آسیا ثبت شود.

به گزارش اخبار ساختمان، این پنت هاوس پنج خوابه، یک خانه مجلل با متراژ بیش از ۲ هزار مترمربع است که بر بالای «برج های اقامتی کومو» ساخته می شود. این برج در حال ساخت است و هنوز تمام نشده ولی استقبال از فروش آن بسیار بالا بوده و برای همین قیمت آپارتمان های آن بسیار بالاست. این برج در منطقه جمیرا در کنار جزایر مصنوعی ساخته شده در خلیج فارس قرار دارد. این منطقه، یکی از گران ترین بازار مستغلات دنیاست.
برج های کومو در حال ساخت هستند و انتظار می رود کار ساخت آنها تا سال ۲۰۲۷ تمام شود. رکورد قبلی فروش پنت هاوس در دوبی به همین چندماه پیش برمی‌گردد که که یک آپارتمان در بالای برج یک هتل، به قیمت ۱۱۴ میلیون دلار فروخته شد. با توجه به اینکه این آپارتمان هنوز تکمیل نشده، پیش بینی می شود که قیمت آن بعد از اتمام کار برج بالاتر هم برود.
این پنت هاوس گران ترین آپارتمان دنیا در خارج از اروپاست؛ گران ترین پنت هاوس دنیا در بالای برج اودئون در موناکو قرار دارد که قیمتش به ۴۴۰ میلیون دلار می رسد. بعد از آن پنت هاوس دی بر منطقه ای مشرف بر هاید پارک لندن قرار دارد که ۲۳۷ میلیون دلار قیمت گذاری شده است.
همشهری آنلاین

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *