وزیر راه و شهرسازی از آغاز افتتاح ۲۰۰۰ واحد مسکونی بافت فرسوده خبر داد و گفت: یک قطعه زمین در کنار شهر مهستان هم برای ساخت مسکن اختصاص یافته است.

به گزارش اخبار ساختمان، مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از بزرگراه شمالی کرج که با حضور رئیس جمهور انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه یکی از پروژه های بسیار مهم بزرگراه شمالی به طول ۷.۶ از کنار گذر شمالی شهر کرج در راستای کریدور شرقی و غربی است.
وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: این کنارگذر سبب کاهش گره ترافیکی زیادی در شهر البرز می شود.
وی افزود: پل B۱ یکی از پل های بسیار بزرگ در کشور محسوب می شود که از کارهای خوب مهندسین ایرانی است که تا سال آینده این پروژه به بهره برداری می رسد.
بذرپاش با بیان اینکه در شهرستان مهستان (هشتگرد سابق) حدود سه هزار و ۴۰۰ مسکن مهر باقی مانده است که امروز حدود ۹۰۰ واحد مسکونی دیگر تحویل داده شده و مابقی آن را سعی می کنیم تا پایان سال به اتمام برسانیم، خاطرنشان کرد: امروز بیش از ۲ هزار واحد مسکن در حوزه بافت فرسوده و ۱۱۰۰ واحد روستایی تحویل مردم می شود.
وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: عملیات اجرایی ساخت ۱۷۰۰ واحد مسکونی در استان البرز آغاز شده و یک زمین در کنار شهر مهستان الحاق شده که عملیات اجرایی آن نیز شروع می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *