معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان شناسایی ۴۴ هزار هکتار زمین از تصویب ۲۷ هزار هکتار اراضی برای اجرای طرح واگذاری زمین به متقاضیان نهضت ملی مسکن در روستاها خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نشست تخصصی پایش عملکرد استان ها در نهضت ملی مسکن که امروز ۱۰ بهمن در محل سالن پاکدامن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد، گفت: برای متقاضیانی که درخواست زمین در طرح نهضت ملی مسکن دارند و پیش تر ثبت نام کرده‌ و واجد شرایط شناخته شدند امکان واگذاری زمین مهیاست.
سهرابی توضیح داد: مقرر شده بود تا در سال جاری یک میلیون قطعه زمین برای طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان واگذار شود که برای رسیدن به برنامه زمانبندی، کارها در حال انجام است‌.
معاون مسکن شهری ادامه داد: تاکنون ۴۴ هزار هکتار زمین برای واگذاری به متقاضیان در روستاها شناسایی شده است که فقط ۲۷ هزار هکتار زمین در شورای برنامه ریزی استان ها بررسی و مصوب شده است.
وی تصریح کرد: استان های که در معرفی و تصویب اراضی عقب تر هستند ضرورت دارد تا خرداد ۱۴۰۳ نسبت به تکمیل و تصویب اراضی باقیمانده اقدام کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *