رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از آغاز پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی از پایان آذرماه در کشور خبر داد و گفت: برای اولین بار در دولت سیزدهم پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی به منظور ساخت مسکن روستایی به تصویب رسید.

به گزارش اخبار ساختمان، غلامرضا صالحی در ادامه گفت: با هماهنگی و اقدام خوبی که در حوزه روستایی در زمینه پرداخت تسهیلات اتفاق افتاد برای اولین بار در دولت سیزدهم پرداخت وام ۳۵۰ میلیون تومانی به تصویب رسید.
وی افزود: براساس آنچه مصوب شده قرار است پرداخت تعداد ۳۵۰ هزار فقره وام ۳۵۰ میلیون تومانی به منظور ساخت مسکن هایی روستایی انجام شود.
رییس بنیاد مسکن کشور گفت: بحث صدور ضمانت نامه این تسهیلات، از سوی بانک مرکزی در دست پیگیری است و امیدواریم با همکاری بانک مرکزی بتوانیم این ضمانت نامه را برای بانک ها دریافت کنیم.
صالحی ادامه داد: امیدواریم از پایان آذرماه امسال شاهد پرداخت وام ۳۵۰ میلیون تومانی به منظور ساخت مسکن های روستایی در کشور باشیم.
وی با اشاره به تلاش برای تامین مسکن افراد فاقد مسکن در روستاهای کشور خاطرنشان کرد: این اتفاق و تسهیلات در تولید مسکن روستایی و تامین مسکن خانوارهای روستایی کمک خوبی می کند.
ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *