معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در روستاها وارد مرحله ساخت شد که ۲۳۰ هزار واحد آن تکمیل و تحویل شد، از برنامه یکصد هزار واحدی تحویل مجدد مسکن روستایی تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، مجید جودی معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در روستاها اعلام کرد و گفت: هم اکنون ساخت مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن در روستاها به ۴۰۰ هزار واحد رسیده است.
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن ادامه داد: از ۴۰۰ هزار واحد مسکن روستایی که از ابتدای دولت سیزدهم شروع شده حدود ۲۳۰ هزار واحد به اتمام رسید و تحویل متقاضیان شد و ۱۷۰ هزار واحد مسکن روستایی در حال اجراست.
جودی تصریح کرد: پیش بینی شده است تا حدود یکصد هزار واحد مسکونی روستایی از ۱۷۰ هزار واحد روستایی که در حال اجراست تا پایان امسال تکمیل شده و به مردم تحویل شود.
وی توضیح داد: امسال دو رخداد مهم در بخش مسکن روستایی را شاهد بودیم که شامل افزایش تسهیلات مسکن روستایی به ۳۵۰ میلیون تومان به ازای هر واحد و همچنین افزایش سهمیه اجرای سالانه ۳۵۰ هزار واحد مسکونی است که در بخش سهمیه امسال، تاکنون ۱۱۴ هزار متقاضی احداث مسکن روستایی برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شدند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *