معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام آغاز پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی نهضت ملی مسکن در بخش روستایی توسط ۹ بانک عامل با ابلاغ بانک مرکزی از معرفی یکصد هزار متقاضی دریافت تسهیلات نهضت ملی روستایی از سوی آن بنیاد به بانک ها خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، مجید جودی معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جزئیات پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن را در روستاها که میزان آن در سال جاری از ۲۰۰ میلیون تومان به ۳۵۰ میلیون تومان و تعداد آن نیز از ۲۰۰ هزار واحد به ۳۵۰ هزار واحد رسیده است، تشریح کرد.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با ابلاغ بانک مرکزی از امروز ۱۰ دی با ابلاغ بانک مرکزی به ۹ بانک ملی، صادرات، پست بانک، تجارت، سپه، ملت، مسکن، رفاه و کشاورزی، پرداخت تسهیلات به متقاضیان تسهیلات مسکن روستایی که از طرف بنیاد مسکن به بانک های عامل معرفی می شوند، آغاز شده است.
جودی با بیان اینکه بانک های تعیین شده مکلف به پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن به میزان ۳۵۰ میلیون تومان به ۳۵۰ هزار واحد معرفی شده از سوی بنیاد مسکن هستند، توضیح داد: ۱۲۲ هزار میلیارد تومان برای تسهیلات ساخت مسکن روستایی تخصیص یافته است.
این مقام مسئول در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توضیح داد: هم اینک یکصد هزار نفر متقاضی واجد شرایط دریافت تسهیلات نهضت ملی مسکن روستایی به بانک ها از سوی بنیاد مسکن معرفی شده اند.
وی تأکید کرد: افرادی که متقاضی دریافت تسهیلات مسکن روستایی هستند می توانند به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سراسر کشور مراجعه و درخواست خود را برای احداث مسکن روستایی ثبت کنند تا با معرفی بنیاد مسکن این امکان برای آنها فراهم شود.
وی یادآور شد: سقف بازپرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در بخش روستایی ۲۰ سال و سود تسهیلات نیز پنج درصد تعیین شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *