معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی، گفت: هرگونه خرید و فروش امتیاز واحدهای طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی تامین مسکن در استان خراسان رضوی ممنوع بوده و منجر به ابطال ثبت نام اولیه می شود.

به گزارش اخبار ساختمان، علی اصغر استیری معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی با تأکید بر ممنوعیت خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن و اخطار به خریداران و فروشندگان امتیاز، گفت: خرید و فروش غیرقانونی امتیاز واحدهای طرح نهضت ملی مسکن ممنوع است.
وی ابراز کرد: حسب گزارش های واصله مردمی و مراجع نظارتی و گزارش برخی از کانال ها در فضای مجازی، تعدادی از مشاورین املاک فعال در سطح شهر و سایر شهرستان های استان اقدام به خرید و فروش غیرقانونی امتیاز واحدهای طرح نهضت ملی مسکن می کنند که این امر با توجه به ناآگاهی برخی خریداران امتیازها و نیز عدم انجام فرایند انتخاب واحد و انعقاد قرارداد واگذاری منجر به سوء استفاده و تضییع حقوق خریداران امتیازها و در نهایت درگیری پروژه ها با پرونده های حقوقی و قضائی ناشی از این تخلفات و جرائم خواهد شد.
استیری گفت: به اطلاع شهروندان می رساند هرگونه خرید و فروش امتیاز واحدهای طرح نهضت ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی تأمین مسکن وزارت راه و شهرسازی از طریق ثبت نام کنندگان در طرح ها، مشاورین املاک، افراد و طرق مختلف ممنوع است.
معاون املاک و حقوقی اداره کل تأکید کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی در برابر خریداران امتیازها نداشته و در صورت احراز فروش امتیاز توسط افراد، نامبردگان از طرح نهضت ملی مسکن حذف شده و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی می شوند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *