مدیرکل توسعه امور مسکن شرکت عمران شهرهای جدید ایران با تشریح جزئیات افتتاح واحد مسکونی در شهرهای جدید، گفت: مسکن مهر شهر جدید پرند به پایانِ راه رسید.

به گزارش اخبار ساختمانف سیدمهدی میرجوادی با اشاره به برنامه های افتتاح و تحویل واحدهای مسکونی در شهرهای جدید کشور، اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، 20 هزار و 248 واحد مسکن افتتاح می شود.
وی افزود:‌ از این تعداد، 19 هزار و 221 واحد مسکن مهر و 1027 هم پروژه های نهضت ملی مسکن است.
وی با بیان اینکه محور برنامه ریزی افتتاح 10 هزار واحد مسکن مهر پردیس است، تصریح کرد: این واحدها کاملاً نهایی و از آن بازدید شده است.
مدیرکل توسعه امور مسکن شرکت عمران شهرهای جدید ایران با یادآوری این‌که قرار بود این واحدها اسفندماه سال گذشته افتتاح شود که نواقصی داشت، ادامه داد: تمام نواقص پروژه ها رفع شده و 10 هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان می شود.
میرجوادی با تاکید بر اینکه افتتاح و تحویل واحدهای مسکونی همزمان انجام می شود، گفت: واحدهای آماده تحویل دارای زیرساخت های مربوطه از جمله آب، برق و… است.
وی با اعلام اینکه در حال برنامه ریزی برای حضور رئیس‌جمهوری یا وزیر راه و شهرسازی جهت افتتاح واحدهای آماده شهر جدید پردیس هستیم، اضافه کرد:‌ در شهر پرند نیز پایان مسکن مهر را اعلام می کنیم؛ 2800 واحد باقیمانده مسکن مهر این شهر در هفته دولت افتتاح می شود. به این ترتیب هیچ مسکن مهر سه‌جانبه‌ای در این شهر باقی نمی ماند.
وی همچنین با اشاره به مترو پرند نیز تا پایان شهریور ماه امسال افتتاح می شود، گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء پیمانکار این پروژه است که با همراهی شرکت عمران در تامین منابع مالی، مترو پرند را به مرحله بهره برداری رسانده است.
وی با یادآور اینکه تست سرد مترو پرند انجام شده و تا پایان شهریور اتصال تهران به شهر جدید پرند عملیاتی می شود، اظهار کرد:‌ با توجه به در پیش بودن اربعین حسینی برنامه افتتاح پروژه های مسکن را یک ماهه دیده ایم.
مدیرکل توسعه امور مسکن شرکت عمران شهرهای جدید ایران از افتتاح 1000 واحد نهضت ملی مسکن در شهر جدید اندیشه خبر داد و افزود:‌ این پروژه های مشارکتی ساخته شده و به سیستم های به روز و هوشمند تجهیز شده اند.
میرجوادی با بیان اینکه در شهر جدید گلبهار مشکلات مربوط به تعاونی ها برطرف شده است،‌ افزود: حدود 1500 واحد مسکن مهر این شهر در هفته دولت افتتاح می شود. ضمن اینکه محوطه سازی 1000 واحد دیگر نیز تا پایان شهریور به اتمام می رسد.
وی با بیان اینکه در شهر جدید هشتگرد 1402 واحد مسکونی در برنامه افتتاح قرار گرفته است،‌ گفت:‌ پروژه های هسا این شهر به دلیل مباحث مربوط به قراردادها در برنامه افتتاح قرار ندارد.
وی با اشاره به افتتاح واحدهای مسکن مهر سایر شهرهای جدید کشور گفت: مطابق برنامه در شهر بینالود 590 واحد، سهند 440 واحد، رامین 396، ایوان‌کی 330 واحد مسکن مهر تبدیلی (استفاده از وام نهضت ملی مسکن)، مجلسی 212 واحد و در صدرا 68 واحد مسکن مهر افتتاح می شود.
میرجوادی با یادآوری اینکه افتتاح واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید با محوریت شهر جدید پردیس انجام می شود، بیان کرد:‌ واحدهای مسکن مهر گلبهار و بینالود همزمان با سفر رئیس‌جمهوری افتتاح می شود.
تسنیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *