مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن تشکر از تحولات ساخت و ساز در پروژه های فاز ۸ بر تسریع در اجرای عملیات های باقیمانده و افزایش اکیپ های اجرایی و همچنین فعالیت به صورت چند شیفته تاکید کرد.

به گزارش اخبار ساختمان، عصر روز گذشته 4 اردیبهشت در نشستی که در محل سالن جلسات شرکت عمران پردیس و با حضور محبت‌خواه مدیرعامل شرکت عمران، شهمیری شورمستی مدیر طرح فاز ۸ و همچنین کلیه انبوه سازان برگزار شد، پروژه های افتتاحات خردادماه در فاز ۸ و آخرین وضعیت تکمیل باقیمانده پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن تشکر از فعالیت چشمگیر و تحولات ویژه در پروژه های فاز ۸ بر تسریع در اجرای عملیات های باقیمانده و افزایش اکیپ های اجرایی و همچنین فعالیت به صورت چندشیفته تاکید کرد.
محبت‌خواه همچنین از حمایت شرکت عمران شهر جدید پردیس از سازندگان متعهدی که پروژه های خود را در زمان مقرر تکمیل می کنند خبر داد و گفت: متاسفانه در گذشته شاهد حضور برخی پیمانکاران نامتعهد و کم کار در کلیه فازها بودیم که بدون اغماض با همه آنان برخورد جدی شد و در بسیاری از موارد، ادامه فعالیت به پیمانکار جدید و خوش نام واگذار شد.
وی ادامه داد: دقت در کیفیت هم زمان با مدیریت زمان و افزایش نیروی انسانی متناسب با برنامه زمان بندی تحویل واحدها، مورد تاکید است.
محبت‌خواه همچنین بر حمایت مالی از انبوه سازان تاکید کرد و گفت، تنها شرط پرداخت مالی و تسویه حساب با پیمانکاران، داشتن مطالبات در سیستم حسابداری شرکت عمران شهر جدید پردیس است و در غیر این صورت هیچگونه پرداختی به هیچ شرکتی صورت نخواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس با اخطار به شرکت مهندس مشاور و ناظران در فاز ۸، بر تسریع در رسیدگی به صورت وضعیت ها و همچنین به کارگیری از نیروهای متخصص و مرتبط تأکید و اعلام کرد: همه ما حافظ منافع بیت‌المال هستیم و به همین منظور باید ضمن دقت در بررسی پیشرفت پروژه ها و پرداخت های مالی، از هرگونه اتلاف زمان و تاخیر بیشتر برای تحویل واحدها به مالکان جلوگیری کنیم.
وی ضمن حمایت مجدد از انبوه سازان، قول مساعد داد تا کلیه مشکلات رفع و رجوع شود. همچنین، این مقام مسئول تأکید کرد تا در حد توان برخی از موضوعات موردنظر پیمانکاران در جلسات شورای مسکن استان تهران مورد پیگیری قرار بگیرد.
پایان بخش این نشست، بررسی نظرات و مسائل انبوه سازان بود. تعدادی از انبوه سازان مسکن مهر فاز ۸ به نمایندگی، به بیان مشکلاتی از جمله هزینه های نظام مهندسی، تعدیل هزینه ها، عدم ثبات در به کارگیری روزانه نیروهای انسانی و موضوعاتی در خصوص صورت وضعیت ها اشاره کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *