مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با بیان اینکه در حال حاضر در حدود یکهزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر در شهر پرند باقیمانده که عمدتا تعاونی ساز و دارای مشکلات حقوقی هستند از تلاش برای رفع مشکلات حقوقی ۵۰۰ واحد مسکونی و بازگشت این تعداد واحد به چرخه ساخت و ساز و تحویل به متقاضیان خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند روند تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر در آن شهر را توضیح داد و گفت: طبق آمار بررسی شده، حدود یکهزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر در پرند باقی مانده است که مشکلات حقوقی دارند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند توضیح داد: واحدهای باقیمانده مسکن مهر پرند عمدتا تعاونی ساز هستند که دچار مشکلات و مسائل حقوقی هستند و اعضا با سازندگان مشکلاتی دارند که این مشکلات در طی سال ها سبب شده تا عوارض حقوقی برای پروژه های باقیمانده مسکن مهر و تکمیل آنها ایجاد شود.
صیادی تصریح کرد: بررسی های پرونده تعداد یکهزار و ۳۰۰ واحد باقیمانده مسکن مهر پرند نشان می دهد که ۵۰۰ واحد از این واحدها امکان رفع توقیف و تکمیل و تحویل به متقاضیان را دارند که تلاش خواهد شد تا این تعداد از واحدها نیز با رفع توقیف و رفع مشکلات حقوقی ایجاد شده به چرخه ساخت مسکن و تحویل به متقاضیان برگردد.
گفتنی است، از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر پرند ۹۵ هزار واحد مسکن مهر برنامه ریزی شد که از زمان اجرای طرح تاکنون حدود ۹۴ هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و دولت سیزدهم تلاش دارد تا واحدهای دارای مشکلات حقوقی را با رفع نواقص آن تکمیل کرده و تحویل متقاضیان بدهد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *