مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام رفع نواقص مترو و تکمیل مسکن مهر آن شهر جدید، گفت: مترو و بیش از ۴۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند تکمیل شده و آماده افتتاح است.

به گزارش اخبار ساختمان، آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند به تشریح روند ساخت و ساز واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن، تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر و تازه ترین وضعیت متروی پرند پرداخت.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام اینکه چهار هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر، تکمیل و بهره برداری شده و متروی پرند نیز رفع نقص شده و آماده بهره برداری است، گفت: در موضوع نهضت ملی مسکن، تامین زمین ۳۱ هزار واحد مسکونی انجام و عملیات اجرایی ۲۳ هزار واحد آغاز شد.
صیادی ادامه داد: هشت هزار واحد دیگر نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند نیز در مرحله تعیین پیمانکار است که به زودی وارد مرحله ساخت و ساز خواهد شد.
وی در خصوص متروی پرند، اعلام کرد: تمامی نواقص متروی پرند رفع شده و آماده افتتاح و مسافرگیری است.
صیادی در خصوص تکمیل واحدهای مسکن مهر پرند، اعلام کرد: چهار هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند هم‌اکنون تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
به گفته وی، یک مرکز بهداشتی-درمانی در همکاری با مرکز اورژانس و یک بوستان و همچنین یک مجموعه تجاری در محله کم برخوردار در شهر جدید پرند تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *