مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از انجام مطالعات ژئوتکنیک و کنترل کیفی نهضت ملی مسکن در ۲۸ استان کشور خبر داد و گفت: بیشترین مطالعاتی در حال انجام توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بخش مسکن در استان های تهران، مرکزی، اصفهان و فارس است.

به گزارش اخبار ساختمان، مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بخشی از اقدامات آن شرکت را در انجام مطالعات ژئوتکنیک برای مشارکت در اجرای بهینه طرح نهضت ملی مسکن تشریح کرد و گفت: از آغاز دولت سیزدهم با تاکید وزیر راه و شهرسازی وقت، همکاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برای اجرا و تکمیل پروژه نهضت ملی مسکن آغاز شد و هم اکنون نیز تداوم دارد.

انجام مطالعات ژئوتکنیک و کنترل کیفی در ۲۸ استان

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بیان اینکه از روزهای آغاز به کار نهضت ملی مسکن، مطالعات ژئوتکنیک و کنترل کیفی در بیشتر استان هایی که در این زمینه ثبت تقاضا کردند انجام شد، افزود: تاکنون در بیش از ۲۸ استان مطالعات ژئوتکنیک و کنترل کیفی پروژه های نهضت ملی مسکن انجام شده و در حال انجام است.

همکاری حداکثری با استان های تهران، مرکزی، اصفهان و فارس

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از همکاری آن شرکت با ادارات کل راه و شهرسازی، شرکت عمران شهرهای جدید، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تمامی مسئولان نهضت ملی مسکن برای ارتقای کیفیت به اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
کیانپور گفت: بیشترین مطالعاتی که در بخش مسکن توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در حال انجام است در استان های تهران، مرکزی، اصفهان و فارس ثبت شده است و بیشترین همراهی و همکاری را با ادارات کل راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید داشتیم.

همکاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بخش خصوصی تقویت می شود

وی با بیان اینکه حدود ۷۶ درصد خدماتی که شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ارایه‌ می دهد مربوط به مجموعه وزرات راه و شهرسازی است، گفت: هم اینک خدمات مناسبی در پروژه های مختلف عمرانی و مسکن از سوی وزارت راه و شهرسازی در حال ارایه است و در تلاش هستیم تا همکاری خود را با بخش خصوصی تقویت کنیم.
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: هم اکنون در استان تهران، شرکت آزمایشگاه در بیشتر پروژه های مربوط به شهرهای جدید حضور مستقیم دارد و همکاری خوبی را با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران داریم. در یک ماه و نیم گذشته با حدود ۶۰ پیمانکار و کارفرمای استان تهران که در شهرهای رباط کریم و نسیم شهر مشغول به فعالیت هستند حدود پنج هزار و ۱۰۰ متر حفاری برای موضوع ژئوتکنیک داشتیم که در قالب ۲۰۵ گمانه مطالعات ژئوتکنیکی آن در حال انجام است.
کیانپور همکاری با بانک مسکن در پروژه یک هزار واحدی قرچک ورامین را یکی دیگر از اقدامات آن شرکت عنوان کرد و گفت: مطالعات ژئوتکنیک این طرح در کمترین زمان ممکن انجام و تحویل کارفرما شد.
وی توضیح داد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با شهر جدید پردیس، پرند، هشتگرد و اندیشه، تفاهمنامه هایی در قالب کنترل کیفیت منعقد کرده و کارهای با خوبی در حال انجام است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *