مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی با بیان آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۳۵۰ تختی مراغه، از روند تکمیل بیمارستان سینای مراغه بازدید کرد و گفت: تکمیل ساختمان الحاقی به بیمارستان سینای مراغه در صورت تامین اعتبار، امسال تکمیل خواهد شد.به گزارش اخبار ساختمان، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی در سفر به استان آذربایجان شرقی و مراغه از دو بیمارستانی که توسط آن سازمان در شهرستان مراغه در حال احداث است بازدید کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در بیان جزییات این پروژه های بیمارستانی که توسط سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی در حال اجراست، گفت: عملیات اجرایی بیمارستان ۳۵۰ تختی مراغه به پیمانکاران واگذار شده است و پیمانکاران در حال تجهیز کارگاه و آغاز عملیات اجرایی هستند. پروژه در زمینی به متراژ ۵.۵ هکتار و با زیربنای ۳۵ هزار مترمربع احداث می شود.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی مبلغ قرارداد اسکلت پروژه را در حدود ۳۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: مدت این قرارداد در بخش اسکلت ۲۴ ماه تعیین شده است.
نبیان همچنین در این سفر از بیمارستان الحاقی مراغه (بیمارستان سینا) بازدید کرد.
نبیان توضیح داد: مقرر است تا به بیمارستان سینای مراغه که هم‌اکنون ۱۶۰ تخت دارد ساختمانی با ۷۸ تخت الحاق شود. پیشرفت فیزیکی بیمارستان مراغه بیش از ۸۵ درصد است و در صورت تامین اعتبار تا پایان سال امکان تکمیل شدن را دارد.
به گفته وی، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه ۱۰۰ میلیارد تومان است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *