مجمع عمومی سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی با ارایه گزارش حسابرس و گزارش عملکرد هیات مدیره سازمان برگزار شد.

به گزارش اخبار ساختمان، مجمع عمومی سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی با حضور علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی، اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان مجری، نورایی مشاور حقوقی وزیر راه و شهرسازی و رییس امور مجامع و نظارت بر قراردادهای وزارت راه و شهرسازی، عنبری مدیرکل امور شرکت های وزارت امور اقتصاد و دارایی و سایر اعضای مجمع متشکل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان برنامه و بودجه در محل سازمان، برگزار شد.
در این نشست، گزارش حسابرس برای صورت های مالی اسفند ۱۴۰۱ و گزارش عملکرد هیات مدیره سازمان قرائت شد.
علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی در این نشست به بیان بخشی از فعالیت های سازمان مجری پرداخت و گفت: هم اکنون ۱۰۹ پروژه توسط سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی در حوزه درمانی و بیمارستانی، ورزشی، تامینی و تربیتی، مصلی امام خمینی (ره)، توسعه مجلس شورای اسلامی، توسعه ضلع شرقی حرم حضرت معصومه (س)، توسعه حرم شاهچراغ و پروژه های مطالباتی در دست اقدام دارد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی زیربنای پروژه های در دست اجرای سازمان مجری را معادل ۲ میلیون و ۸۷۲ هزار و ۳۹۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: تاکنون برای ۱۰۹ پروژه در حال اجرای سازمان مجری معادل ۴۷ میلیون و ۷۸۱ هزار و ۴۹۱ میلیارد ریال اعتبار ابلاغ شده است.
محمد نورایی مشاور حقوقی وزیر راه و شهرسازی و رییس مرکز امور مجامع و نظارت بر قراردادهای وزارت راه و شهرسازی از روند رو به رشد و عملکرد سازمان مجری با توجه به نیاز کشور در حوزه احداث مراکز درمانی، بیمارستانی، ورزشگاهی، تامینی و تربیتی و سایر پروژه ها قدردانی کرد.
مشاور حقوقی وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تلاش مجموعه سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی تلاشی قابل تقدیر و تماما در جهت تحقق اهداف دولت سیزدهم بوده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *