امکانات خانه های لاکچری در زعفرانیه به گونه ای است که این منطقه را از نظر طبقه اقتصادی و اجتماعی از سایر مناطق جدا کرده است.

به گزارش اخبار ساختمان، منطقه زعفرانیه یکی از لوکس ترین مناطق پایتخت است که آپارتمان های ساخته شده در این منطقه به لاکچری بودن شهرت دارد.
بررسی قیمت آپارتمان در منطقه زعفرانیه نشان می دهد که هر متر آپارتمان بیش از 500 میلیون تومان قیمت دارد. بیشتر واحدهایی که در این منطقه ساخته می شوند از امکانات بسیار ویژه ای برخوردار هستند.
از آنجایی که منطقه زعفرانیه از لحاظ مرزبندی، ارتفاعات توچال در شمال این محله واقع شده برای بسیاری از علاقمندان به خوش نشینی بسیار جذاب است.

زعفرانیه منطقه ای برای صاحبان قدرت و ثروت

وجود آپارتمان های بسیار لوکس در این منطقه نشان از علاقه ویژه صاحبان ثروت به این منطقه دارد. در حال حاضر آپارتمان های بسیار لوکس زعفرانیه از امکاناتی برخوردار هستند که بسیاری از هتل های سطح شهر آنها را ندارند. امکانات خانه های لاکچری در زعفرانیه تبدیل به یک موضوع اقتصادی و اجتماعی شده است.
برج های مسکونی زعفرانیه با ظاهری بسیار جذاب محل، امکانات خاص و ویژه ای را برای ساکنان به وجود آورده اند که همین موضوع باعث شده قیمت برخی برج ها از متری 800 میلیون تومان هم بالاتر برود.
به طور متوسط متراژ آپارتمان ها در منطقه زعفرانیه بیش از 200 متر است و آپارتمان های زیر 100 متر جایگاهی در این منطقه ندارند. به همین دلیل متراژ بالا به یکی از امکانات خانه های لاکچری در زعفرانیه تبدیل شده است.
برخی آپارتمان ها در منطقه زعفرانیه با نام دیپلمات نشین به مخاطبان معرفی می شوند. قیمت این آپارتمان های دیپلمات نشین در محدوده زعفرانیه بیش از متری 600 میلیون تومان است که برای خرید این واحدها افراد باید دارای ویژگی خاص اجتماعی و اقتصادی باشند.
امکانات خانه های لاکچری در زعفرانیه به قدری عجیب و خاص است که هر مخاطبی در ذهن خود نمی تواند این امکانات را تصور کند. برای مثال به طور متوسط آپارتمان های منطقه زعفرانیه بیش از سه پارکینگ دارند و یا داشتن استخر، سونا و جکوزی از بدیهیات است. امکانات آپارتمان در زعفرانیه به قدری زیاد و لاکچری است که گویی این منطقه در بخشی از دل قاره سبز بنا شده است.

امکانات جالب خانه های لاکچری زعفرانیه

داشتن سالن ورزشی اختصاصی، سالن پذیرایی، محل بازی کودکان، روف گاردن، لابی من 24 ساعته دیگر از امکانات معمولی خانه های لاکچری در زعفرانیه است که بیشتر در آگهی های آپارتمان‌های دیپلمات نشین به چشم می خورد. این آپارتمان ها به صورت متوسط بیش از 500 میلیارد تومان ارزش دارند و متراژ آنها بیشتر مواقع بالای 200 متر است.
امکانات خاص و ویژه آپارتمان ها در زعفرانیه سهم اجاره را در این مناطق بسیار بالا برده است. برای مثال اجاره یک آپارتمان 300 متری نیاز به 2 میلیارد تومان ودیعه و پرداخت 170 میلیون تومان اجاره در ماه دارد و یا یک آپارتمان لوکس دیگر در زعفرانیه با متراژ 300 متر با ودیعه 300 میلیارد تومانی و اجاره 180 میلیون تومانی در ماه به مشتریان ارایه می شود. در تصویر زیر امکانات یک خانه لوکس برای اجاره در منطقه زعفرانیه را می بینید.
تجارت نیوز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *