سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان از شناسایی چهار هزار و ۴۴ واحد خانه خالی در این شهر جدید خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، ذبیح‌اله زارع سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان از شناسایی خانه های خالی در این شهر جدید خبر داد و گفت: طبق بررسی و پیگیری های انجام شده تاکنون بیش از چهار هزار واحد مسکونی خالی در شهر جدید مهستان شناسایی و اطلاعات آن ها به سازمان امور مالیاتی گزارش شده است.
زارع تاکید کرد: از مالکان اولیه تمامی واحدهای مسکونی مهر موجود که واحدهای خود را به فروش رسانده اند درخواست داریم تا با مراجعه به سامانه و به روزرسانی اطلاعات خود، وضعیت مالکیت کنونی واحدها را مشخص کنند. چراکه بسیاری از معاملات انجام شده غیرقانونی و بدون ثبت در سامانه انجام گرفته و نام واحد خالی با مالکیت مالک اولیه به سازمان امور مالیاتی اعلام می شود.
وی همچنین یادآور شد که تمامی مالکان مشخصات واحدهای مسکونی خود را هرچه سریع تر در سامانه مستغلات مسکن ثبت کنند چرا که عدم انجام این امر موجب قرارگیری واحد مذکور در لیست واحدهای خالی نیز می شود.
به گزارش شرکت عمران شهرهای جدید و به گفته سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان، تاکنون ۱۷ گشت کنترل بازار املاک و مستغلات در این شهر جدید انجام و منجر به پلمپ ۱۲ واحد مشاور املاک، ۳۴ فقره اخطار اتحادیه مشاورین املاک، ۱۳ اخطار اداره کل اماکن عمومی و ۱۷ مورد جریمه از سوی اداره صمت شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *