بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسی و کاردانان تجربی تیرماه امسال برگزار می شود که متقاضیان می توانند برای شرکت در این دوره از آزمون نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

به گزارش اخبار ساختمان، آزمون های ورود به حرفه مهندسی در هفت رشته مهندسی شامل رشته های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (نظارت، محاسبات، اجرا)، تاسیسات برقی (نظارت، طراحی و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (نظارت، طراحی و اجرا)، شهرسازی، نقشه برداری، ترافیک و آزمون های (طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان) و (ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی) و همچنین در کلیه رشته های کاردانی شامل معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی و نقشه برداری به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی تیرماه امسال به طور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
ثبت نام برای شرکت در این آزمون ها که از ۲۳ اردیبهشت آغاز شده تا ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
به گفته حامد مانی فر، مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، آزمون های ورود به حرفه مهندسان روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ تیرماه برگزار خواهد شد.
تمامی متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به کار می توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه آزمون های ورود به حرفه، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، با توجه به ابلاغ دستورالعمل «نحوه اعطای صلاحیت ارائه خدمات مهندسی کارشناسی موضوع ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان»، آزمون صلاحیت ارائه خدمات مهندسی کارشناسی و همچنین آزمون رشته معماری (طراحی) نیز همزمان با سایر آزمون های تستی برگزار خواهد شد که زمان ثبت نام آنها متعاقباً اعلام می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *