رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرای بیش از ۷۵۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها و شهرهای تحت مسئولیت آن بنیاد خبر داد و گفت: تاکنون ۲۴۱ هزار و ۵۲۵ واحد روستایی تکمیل و تحویل شده است.

به گزارش اخبار ساختمان، غلامرضا صالحی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در روستاها و شهرهای تحت مسوولیت آن بنیاد تشریح کرد و افزود: از ابتدای اجرای طرح تاکنون ۷۵۰ هزار و ۸۵۵ واحد مسکونی نهضت ملی در روستاها و شهرها وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است که از این تعداد واحد ۲۵۹ هزار و ۳۷۰ واحد تحویل شده است و ۴۹۱ هزار و ۴۸۵ واحد در دست اجراست.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: از ۲۵۹ هزار و ۳۷۰ واحد تکمیل و تحویل شده نهضت ملی مسکن، به تعداد ۲۴۱ هزار و ۵۲۵ واحد روستایی و ۱۷ هزار و ۸۴۵ واحد شهری است.
صالحی توضیح داد: از ۴۹۱ هزار و ۴۸۵ واحدی که در دست اجراست به تعداد ۲۴۹ هزار و ۳۰۳ واحد روستایی، ۲۱۰ هزار و ۹۷۷ واحد شهری و بقیه در سایر پروژه ها در دست اجراست که در مراحل پیشرفت فیزیکی مختلفی قرار دارند.
یادآور می شود، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعهد کرده است تا از چهار میلیون واحد مسکونی نهضت ملی مسکن، یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را به اجرا درآورد و تحویل متقاضیان بدهد.
تجارت نیوز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *