رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه هم اینک تعداد واحدهای اجرا شده نهضت ملی، توسط بنیاد مسکن به ۵۹۷ هزار و ۱۹۱ واحد رسید از تحویل ۲۱۱ هزار و ۴۴۱ واحد به متقاضیان از ابتدای طرح تاکنون، خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، غلامرضا صالحی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روند اجرای نهضت ملی مسکن را در شهرها و روستاها و همچنین سایر طرح های آن بنیاد تشریح کرد و گفت: هم اینک واحدهایی که توسط بنیاد مسکن از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن در حوزه شهری و روستایی وارد مرحله ساخت شد به تعداد ۵۹۷ هزار و ۱۹۱ واحد رسید که از این تعداد ۲۱۱ هزار و ۴۴۱ واحد به اتمام رسید و تحویل متقاضیان شد و ۳۸۵ هزار و ۷۵۰ واحد نیز در دست اجراست.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعداد واحدهای تکمیل و تحویل شده ها را در بخش شهری معادل ۱۱ هزار و ۷۱۱ واحد و در بخش روستایی معادل ۱۹۹ هزار و ۷۳۰ واحد برشمرد.
صالحی توضیح داد: از تعداد ۳۸۵ هزار و ۷۵۰ واحد مسکونی در دست اجرا، ۱۷۲ هزار و ۳۹۱ واحد روستایی، ۱۸۲ هزار و ۱۵۴ واحد شهری و ۳۱ هزار و ۲۰۵ واحد باقیمانده نیز مربوط به سایر طرح ها از جمله طرح مسکن اقشار کم درآمد و سایر طرح هایی است که بنیاد مسکن در دست اجرا دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *