رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرای ۷۳۱ هزار و ۸۷ واحد نهضت ملی توسط آن بنیاد در روستاها و شهرهای تحت مسئولیت بنیاد خبر داد و گفت: از تعداد واحدهای اجرا شده ۲۵۰ هزار و ۸۹۲ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

به گزارش اخبار ساختمان، غلامرضا صالحی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در روستاها و شهرهای تحت مسئولیت آن بنیاد تشریح کرد.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هم‌اکنون ۷۳۱ هزار و ۸۷ واحد مسکونی در شهرها و روستاها توسط بنیاد مسکن و با مشارکت مردم به اجرا درآمده است. از این تعداد ۲۵۰ هزار و ۸۹۲ واحد به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شده و ۴۸۰ هزار و ۱۹۵ واحد نیز در دست اجراست.
صالحی توضیح داد: از ۲۵۰ هزار و ۸۹۲ واحدی که تحویل متقاضیان شد، ۲۳۵ هزار و ۵۸۰ واحد روستایی و ۱۵ هزار و ۱۳۲ واحد شهری است. همچنین از واحدهای در دست اجرا به تعداد ۴۸۰ هزار و ۱۹۵ واحد، ۲۴۵ هزار و ۹۶۰ واحد روستایی و باقیمانده آنها شهری است.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص واگذاری زمین و شناسایی اراضی برای واگذاری به واجدان شرایط در روستاها اعلام کرد: تاکنون ۶۶۰ هزار قطعه زمین برای واگذاری در روستاها شناسایی شده و کارهای آماده سازی آن در حال انجام است.
گفتنی است، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعهد کرده است تا از چهار میلیون واحد مسکونی نهضت ملی مسکن، یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را به اجرا درآورد و تحویل متقاضیان بدهد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *