رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با بیان اینکه ارتقای کیفیت ساخت و ساز هدف مهم سازمان نظام مهندسی ساختمان است، گفت: باید طول عمر مفید ساختمان را افزایش دهیم تا در برابر حوادث طبیعی مثل زلزله مقاومت کافی را داشته باشند.

به گزارش اخبار ساختمان، حمزه شکیب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور روز سه شنبه به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در حاشیه بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان با ۶۰۰ هزار عضو در سراسر کشور، از ظرفیت بسیار مطلوبی برخوردار است، گفت: شناسنامه فنی و ملکی در برنامه هفتم توسعه به تصویب رسیده و صدور شناسنامه فنی و ملکی به صورت قانون درآمده و شهرداری ها نمی توانند بدون شناسنامه فنی پایان کار صادر کنند.
وی ابراز کرد: برگزاری همایش هایی در حوزه هایی مثل مقاوم سازی، حریق و سایر موضوعات از رویکردهای آموزشی شورای مرکزی است.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، ارتقای کیفیت ساخت و ساز را هدف مهم سازمان نظام مهندسی ساختمان یاد کرد و گفت: باید طول عمر مفید ساختمان را افزایش دهیم تا در برابر حوادث طبیعی مثل زلزله مقاومت کافی را داشته باشند.
شکیب، با بیان اینکه ایجاد شرکت های دانش بنیان برای تجاری سازی تولیدات ساختمانی پیگیری می شود، افزود: در صدد هستیم به حوزه شرکت های دانش بنیان ورود کرده و تعدادی شرکت توسط مهندسین در استان ها راه اندازی کنیم تا به دستاوردهایی در حوزه فناوری های نوین دست یافته و آن را تجاری سازی کنیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *