مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ‌ایران گفت: متقاضیان دریافت سند در سکونتگاه های غیر رسمی و حاشیه نشین تا پایان اسفندماه فرصت ثبت نام در سامانه ارایه تسهیلات بافت فرسوده را دارند.

به گزارش اخبار ساختمان، محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اعلام برگزاری سومین جلسه از سلسله نشست های بررسی عملکرد اقدامات مرتبط با بازآفرینی شهری، در خصوص این نشست گفت: بر اساس بند م تبصره ۱۱ ماده واحده قانون بودجه ۱۴۰۲ متقاضیان دریافت سند در سکونتگاه های غیررسمی و حاشیه نشین تا پایان اسفندماه فرصت ثبت نام در سامانه ارایه تسهیلات بافت فرسوده را دارند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران تاکید کرد: توجه به نوسازی بافت های فرسوده و ترغیب و تشویق مردم، سازندگان و پیمانکاران به اهمیت نوسازی این بافت ها و همچنین ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی مورد تاکید دولت سیزدهم است.
آیینی افزود: بر اساس بند م تبصره ۱۱ ماده واحده قانون بودجه ۱۴۰۲، متقاضیان دریافت سند در سکونتگاه های غیررسمی و حاشیه نشین تا پایان اسفندماه فرصت ثبت نام در سامانه ارایه تسهیلات بافت فرسوده را دارند.
معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: مالکان واحدهای مسکونی اراضی تصرفی متعلق به دولت که قبل از سال ۱۳۹۴ و مطابق توسعه شهری واحد خود را ساخته باشند، می توانند برای دریافت سند مالکیت اقدام کنند.
بر همین اساس، متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ارایه تسهیلات بافت فرسوده شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی www.facility.udrc.ir نسبت به ثبت تقاضای خود برای دریافت سند مالکیت ملک خود اقدام کنند. متقاضیان با ورود به این سامانه، ثبت درخواست دریافت سند ملک را انتخاب و سپس به تکمیل اطلاعات فردی و مشخصات ملک خود اقدام کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *