امروز با حضور نمایندگانی از بازرسی اصناف، رئیس اتحادیه املاک شهرستان پردیس و رییس تعزیرات حکومتی شهرستان های شرق استان تهران چند بنگاه متخلف پردیس پلمپ شد.

به گزارش اخبار ساختمان، امروز سه شنبه در راستای ساماندهی بازار مسکن با حضور نمایندگانی از وزارت راه و شهرسازی، بازرسی اصناف، اتحادیه املاک شهرستان پردیس و رییس تعزیرات شهرستان های شرق استان تهران ضمن بازرسی و بازدید از بنگاه های شهر جدیدی پردیس در شرق تهران، دفاتر چند بنگاه معاملات ملکی متخلف پلمپ شد.
امروز در ادامه گشت های شناسایی بنگاه های املاک متخلف در شهرستان پردیس، دفاتر غیرمجاز و متخلف مشاوران املاک توسط تعزیرات حکومتی پلمپ شدند.
در روزهای گذشته نیز در گشت های شناسایی بنگاه های املاک غیرمجاز به واحدهایی که جواز کسب نداشتند، اخطار ماده ۲۷ قانون‌ نظام صنفی داده شده بود که ظرف مدت ده روز نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.
بنابر این گزارش گشت های شناسایی بنگاه های املاک متخلف و یا غیرمجاز در روزهای آینده نیز در نقاط مختلف فعال خواهد بود.
دریافت کد رهگیری بدون پرداخت هزینه اضافی در قبال آن، دریافت حق کمیسیون طبق تعرفه ابلاغی و صدور رسید در قابل پرداخت حق کمیسیون از مواردی است که باید مراجعه کنندگان به مشاوران املاک مد نظر داشته باشند.
شهروندان می توانند از مشاوران املاکی که طبق ضوابط و موارد ابلاغی عمل نمی کنند مشخصات آنها را برای رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کنند.
گشت های مشترک تعزیرات و وزارت راه و شهرسازی برای نظارت بر بازار مسکن امروز با حضور در شهر جدید پردیس با واحدهای مشاوران املاک متخلف برخورد و نسبت به پلمپ آنها اقدام کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *