شهردار کرج گفت: پروژه های بازآفرینی در کرج، ۶۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح کلید به کلید در اختیار ساکنان بافت های فرسوده قرار می گیرد.

به گزارش اخبار ساختمان، مهرداد کیانی با اشاره به اختصاص زمینی پنج هزار متری برای احداث ۱۵۰ واحد مسکونی در محدوده اسلام آباد اظهار کرد: این اقدام در راستای اجرای طرح ساماندهی تپه مرادآب و تعیین تکلیف املاک واقع در طرح تعریض رینگ ۳۰ متری و املاکی که در حوزه عمومی قرار دارند صورت گرفته است.
وی ادامه داد: اختصاص این زمین بعد از تصویب در کمیسیون ماده ۵ به تایید شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز رسید و بنا شده برای بررسی نهایی به شورای عالی شهرسازی و معماری ارسال شود.
وی گفت: بعد از تصویب این طرح در شورای عالی شهرسازی و معماری، کلیه املاکی که در طرح رینگ ۳۰ متری واقع شده اند به صورت کلید به کلید تملک و جابجا خواهند شد.
شهردار کرج ابراز کرد: با توجه به اینکه اغلب ساکنان تپه مرادآب علاقه داشتند که در همان محدوده ای که سال ها سکونت داشته اند باقی بمانند، این زمین پنج هزار متری در منطقه اسلام آباد در نظر گرفته شده است.
کیانی اضافه کرد: در مجموع شهرداری پنج قطعه زمین از املاک خود را تغییر کاربردی داده تا به احداث مسکن برای پروژه های بازآفرینی در سایر نقاط شهر اختصاص پیدا کند.
وی توضیح داد: با تکمیل این پروژه در مجموع ۶۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح کلید به کلید در اختیار ساکنان بافت های فرسوده قرار می گیرد.
ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *