07 مارس 2020
مارس 7, 2020

جراحی بینی فانتزی

0 دیدگاه

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان بانوان می باشد، در این نوع جراحی بینی ، بینی بسیار کوچک ، سربالا و کمی قوس دار می شود. ( جراح بینی لرستان )

قابل ذکر است این نوع مدل بینی برای افرادی که دارای بینی های گوشتی و بزرگ هستند، توصیه نمی شود چرا که پوست بینی در آن ها ضخیم بوده و تغییرات ایجاد شده بر روی بینی فرد را به خوبی نشان نمی دهد.

در جراحی بینی فانتزی به چه نکاتی باید توجه کرد:
در جراحی بینی فانتزی سوراخ های بینی نباید بیش از حد کوچک شود چرا که باعث اختلال در عملکرد تنفسی بیمار می شود.

با توجه به اینکه بینی در مرکز صورت قرار دارد، بهتر است تناسب بین اجزا حفظ شود.

بینی نیمه فانتزی چیست ؟
بینی نیمه فانتزی به بینی گفته می شود که میزان قوس روی بینی نسبت به بینی فانتزی کمتر و نسبت به بینی طبیعی بیشتر باشد.

تفاوت بینی فانتزی و بینی طبیعی چیست ؟
یکی از مهم ترین تفاوت های بینی فانتزی و بینی طبیعی در زاویه بین بینی و لب می باشد که این زاویه در عمل جراحی بینی فانتزی حدود 105 درجه و در جراحی بینی طبیعی حدود 95 درجه می باشد.

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:
یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی فانتزی انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی می باشد.
برای انتخاب بهترین جراح بینی می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید.
پس از انتخاب به مطب جراح بینی مورد نظر رفته و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی ، بهترین جراح بینی در خرم آباد ، می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
برای کسب اگاهی بیشتر درباره اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی بهتر است به مقاله هایی که دکتر علیرضا ریحانی تهیه نموده و در سایت ایشان موجود می باشد، مراجعه کنید.

ویژگی های بهترین جراح بینی
با توجه به اینکه انجام جراحی بینی فانتزی نیازمند تبحر زیادی بوده و اگر جراح بینی از تخصص لازم برای انجام این جراحی بینی برخوردار نباشد امکان بروز مشکلات تنفسی ناشی از آن وجود دارد لذا افراد باید در انتخاب جراح بینی خود دقت بسیار زیادی کنند.

برای اینکه انتخاب جراح بینی به بهترین شکل ممکن انجام شود لازم است تا افراد ویژگی های بهترین جراحان بینی را شناخته و آن ها را هنگام انتخاب جراح بینی خود مد نظر قرار دهند، این ویژگی ها عبارتنداز:

برخورداری از وجدان کاری بالا
بهترین جراحان بینی تنها به منافع مالی خود فکر نکرده و جراحی بینی فانتزی را تنها در صورتی انجام می دهند که از رضایت بخش بودن نتیجه و عدم عوارض آن برای افراد اطمینان داشته باشند.

خوش برخورد و صبور بودن
جراحان بینی خوب نگرانی ها و استرس های بیماران خود را درک کرده و با برخورد خوبی که دارند به تمام سوالات آن ها پاسخ داده و به این ترتیب اطمینان آن ها را جلب می کنند.

صرف زمان کافی برای بیماران
پزشکان خوب قبل از جراحی بینی زمانی را برای آگاهی از انتظارات بیماران از جراحی بینی، بررسی وضعیت سلامت آن ها و غیره تعیین می کنند.

تجویز آزمایشات لازم
حفظ سلامت بیماران و عدم ایجاد مشکل در دستگاه تنفسی آن ها مهم ترین دغدغه جراحان بینی در حین جراحی است.

به همین دلیل با سوال از بیماران و تجویز برخی آزمایشات از آمادگی آن ها برای جراحی بینی اطمینان حاصل کرده و سپس این جراحی زیبایی را برای آن ها انجام می دهند.

دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب عبارتنداز:
به منظور بررسی دقیق تر بینی و تناسب آن با دیگر اجزای صورت یکسری عکسبرداری ها را برای بیماران تجویز می کند.
با اصول زیبایی شناسی آشنا بوده و بر اصول ریاضی اشراف کامل دارد.
در رابطه با لزوم رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی با بیماران صحبت می کند.
قدرت تصور بالایی دارد.
اگر فرد از جراحی بینی فانتزی انتظارات نامعقول داشته باشد سعی می کند او را منصرف کند و اگر منصرف نشد از انجام جراحی بینی برای او امتناع می کند.
این جراحی زیبایی را برای افرادی که از نظر جسمی و روحی در شرایط مساعدی قرار ندارند انجام نمی دهد.
تجربه زیادی در جراحی بینی فانتزی داشته و سوابق درخشانی در این زمینه دارد.
دارای تحصیلات مرتبط می باشد.
توجه داشته باشید که ضرورتی بر سریع تر انجام دادن جراحی بینی فانتزی وجود ندارد لذا شما زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی را در اختیار دارید.

جراحی بینی فانتزی در بانوان
اغلب خانم ها صورت هایی با استخوان بندی ظریف و اجزای کوچک داشته و به همین دلیل بینی فانتزی یا عروسکی بسیار برای آن ها مناسب می باشد.

همچنین بسیاری از خانم ها برخلاف آقایان تمایل دارند تا نتیجه جراحی بینی در صورت آن ها به وضوح قابل مشاهده باشد، بنابراین می بایست بینی خود را به فرم فانتزی جراحی کنند زیرا در فرم طبیعی تنها ایرادات و نقص های بینی برطرف شده و بینی خیلی سربالا یا قوس دار نمی شود.

عوارض جراحی بینی فانتزی
در برخی از موارد بیماران به جراح بینی اصرار می کنند که بینی شان را بیش از اندازه کوچک و سربالا نماید، در این صوت ممکن است فرد دچار مشکلات تنفسی شود.

هرچند اگر افراد برای انتخاب جراح بینی خود زمان لازم را صرف کرده و یک جراح بینی خوب را انتخاب نمایند، احتمال بروز عوارض ناشی از جراحی بینی بسیار کم خواهد بود.

یک جراح بینی خوب و با تجربه اگر فرد از جراحی بینی انتظارات غیرمعقول داشته باشد، سعی می کند تا او را منصرف کند و بینی فرد را با در نظر گرفتن خواسته های او و تناسب با دیگر اجزای صورت جراحی خواهد کرد و به دلیل داشتن تجربه و مهارت زیاد، عارضه ای در حین جراحی بینی در فرد بروز نخواهد نمود.