06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

جراحی بینی طبیعی

0 دیدگاه

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : بسیاری از افراد و به خصوص آقایان بیشتر به این دلیل برای انجام جراحی بینی دچار تردید و دو دلی هستند که تمایلی به مشخص شدن نتیجه جراحی بینی در صورت خود نداشته و گمان می کنند با انجام عمل زیبایی بینی حالت طبیعی صورت شان از بین خواهد رفت. ( متخصص جراحی زیبایی بینی )

اینگونه افراد تصور می کنند که با انجام جراحی زیبایی، بینی شان به شدت کوچک شده و به علت ایجاد قوس زیاد در آن حالت عروسکی پیدا خواهد کرد، این دسته از افراد در واقع خواستار جراحی بینی طبیعی هستند.

با انتخاب یک جراح بینی ماهر که تخصص و تجربه زیادی در زمینه جراحی بینی طبیعی دارد، می توان اشکلات ظاهری بینی را به طبیعی ترین حالت ممکن برطرف نمود.

ویژگی های فرم بینی طبیعی

هدف اصلی از انجام عمل بینی طبیعی ، برطرف کردن ایرادات بینی بدون ایجاد تغییرات افراطی همچون سر بالا شدن بینی به میزان زیاد است.

اینگونه از بینی ها :

قوس ندارند و در صورت تمایل بیمار، قوس بسیار خفیفی بر روی بینی آن ها ایجاد می گردد.
خیلی سربالا نیستند.
اندازه این فرم از بینی ها استاندارد بوده و ابعاد خیلی کوچکی ندارند.
زاویه بین لب بالا و نوک بینی در بینی طبیعی حدوداً  90 تا 95 درجه می باشد.
نحوه انجام جراحی بینی طبیعی

جراحان زیبایی برای انجام جراحی بینی از دو روش جراحی بینی باز و بسته استفاده می کنند که تفاوت اساسی در این دو روش محل ایجاد برش می باشد.

در جراحی بینی بسته تمامی برش هایی که برای جدا کردن پوست از ساختمان بینی لازم هستند، در داخل بینی ایجاد می شوند در حالیکه در جراحی بینی باز علاوه بر برش های ایجاد شده در درون بینی یک برش بسیار کوچک نیز بر روی قسمت کلوملا ایجاد می شود.

دکتر سید محمد لاجوردی ، به دلیل این که در روش باز اشراف بیشتری بر ساختمان و ساختار بینی دارد، از این روش برای جراحی نمودن اکثر بیماران بهره می گیرند. اما ایشان به روش بسته هم تسلط داشته و به دلیل این که وزن در این روش کمتر ایجاد می گردد در بعضی بیماران از این روش هم استفاده می نمایند.

در روش باز بعد از اینکه برش ها در محل های مورد نظر ایجاد شدند، پوست بینی به کمک یک سری ابزار مخصوص جراحی بالا نگه داشته شده و جراح بینی تغییرات و اصلاحات لازم را بر روی استخوان ها و غضروف های بینی اعمال می کند.

کاندیدای جراحی بینی طبیعی

خانم های بالای ۱۵ سال تمام  و آقایان بالای ۱۶ سال تمام  که از سلامت کامل روحی و جسمی برخوردار هستند.

افرادی که دخانیات و مشروبات الکلی مصرف نمی کنند و در صورت مصرف، قادر به ترک این مواد و نوشیدنی ها به مدت 2 ماه قبل و بعد از جراحی بینی هستند.
اشخاصی که صورت آن ها بزرگ می باشد.
آقایان و خانم هایی که طرفدار فرم بینی طبیعی هستند.
اشخاصی که صورت آن ها بزرگ می باشد.
افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند: لازم به ذکر است برخلاف جراحی بینی فانتزی که فقط بر روی بینی های استخوانی قابل انجام است، جراحی بینی طبیعی را می توان بر روی هر دو نوع بینی استخوانی و گوشتی انجام داد.
هزینه جراحی بینی طبیعی

لازم به ذکر است که در مورد هزینه جراحی زیبایی بینی هرگز نمی توان پیش از معاینه و بررسی بیمار ، هزینه قطعی را تعیین نمود.

از این رو افراد جهت اطلاع از هزینه جراحی بینی می بایست حتما به متخصص مربوطه مراجعه نمایند و پس از مورد بررسی قرار گرفتن از سوی پزشک می توانند از هزینه این جراحی آگاه گردند.