06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

عمل لیفت با نخ شیراز

0 دیدگاه

عمل لیفت با نخ شیراز

لیفت با نخ شیراز : به طور کلی با بالا رفتن سن و همچنین در اثر عواملی همچون وراثت ، عوامل محیطی ، رژیم های غذایی نادرست ، کاهش وزن قابل توجه و غیره ؛ پوست صورت در معرض افتادگی قرار گرفته و زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهد. ( جوانسازی پوست در شیراز )

از این رو غالبا افراد بخصوص خانم ها همواره به دنبال یافتن راهی جهت رهایی از این معضل می باشند ؛ لیفت با نخ یکی از بهترین و کارآمدترین روش هایی است که به کمک آن می توان افتادگی پوست را برطرف نموده و به پوستی صاف و جوان دست یافت.

دکتر شهاب زارع ، پزشک پوست و مو و زیبایی در شیراز از تجربیات بالایی در زمینه جوانسازی پوست و انجام انواع اعمال جوانسازی برخوردارند و شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر از کسب نتایج بهینه از انجام لیفت با نخ شیراز ، به مطب ایشان مراجعه فرمایید.
لیفت با نخ چیست ؟

در حقیقتلیفت با نخ شیراز می توان گفت که لیفت با نخ یکی از روش های جوانسازی پوست است که کاملا ایمن بوده و انجام آن خطری برای فرد ایجاد نخواهد کرد.

در این تکنیک از جوانسازی ، پوست صورت کشیده شده و شادابی و جوانی به پوست باز خواهد گشت.

البته ناگفته نماند ؛ راه های دیگری نیز نظیر جراحی لیفت صورت وجود دارد که جهت اصلاح افتادگی پوست می توان از آن ها بهره برد.

توجه داشته باشید که قاعدتا نتایج جراحی لیفت صورت در مقایسه با تکنیک لیفت با نخ از نتایجی عمیق تر برخوردار است ؛ اما از آن جا که عمل جراحی ، روشی تهاجمی است ؛ بسیاری از افراد از انجام آن واهمه داشته و تمایل به انجام تکنیک های غیر تهاجمی دارند.

از این رو عمل لیفت با نخ با توجه به بازدهی مناسبی که دارد ، می تواند یک جایگزین قابل قبول برای روش های جراحی محسوب گردد ؛ بدون آن که عوارضی برای فرد در پی داشته باشد.
عمل لیفت با نخ چگونه است ؟

جهت انجام عمل لیفت با نخ ، ابتدا موضع مورد نظر بی حس می گردد سپس به منظور رفع افتادگی پوست و همچنین بالا کشیدن نقاطی از پوست صورت که با افتادگی مواجه هستند ؛ پزشک متخصص نخ مخصوص لیفت را وارد بافت تحتانی پوست می نماید و در موقعیتی مناسب آن را تثبیت می کند و به این ترتیب بافت های پوست را در موقعیتی جدید فیکس کرده و افتادگی پوست را مرتفع می سازد.

لازم به ذکر است که برای ورود نخ لیفت به ناحیه زیرین پوست ، نیازی به ایجاد هیچ گونه برشی بر روی پوست وجود ندارد.
نتیجه عمل لیفت با نخ :

تقریبا 3 هفته بعد از عمل لیفت با نخ ، فرآیند کلاژن سازی شروع می شود و به مرور زمان و تقریبا 3 ماه پس از عمل ، تغییرات اعمال شده بر روی پوست مشهود خواهد بود.

باید توجه داشت که ، این روند تا جایی که نخ به طور کامل جذب پوست گردد و پروسه کلاژن سازی پایان یابد ؛ یعنی حدودا 7 ماه به طول می انجامد و پس از آن شاهد نتیجه نهایی عمل خواهیم بود.

ماندگاری نتایج عمل لیفت با نخ ، در هر فردی متفاوت بوده و تقریبا بین 1 تا 3 سال متغیر است.