13 آوریل 2020
آوریل 13, 2020

راه های جذاب بودن

0 دیدگاه

راه های جذاب بودن

جذاب بودن یکی از دغدغه های افراد جوامع می باشد. یکی از مهم ترین و اساسی ترین راه های جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن، برقراری تماسی چشمی می باشد.
یکی از مهمترین و اساسی ترین دغدغه های مردم امروزی جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن می باشد به طوری که افراد به دنبال راه های مختلفی هستند که بتوانند برای اطرافیان خود جذاب ترین فرد باشند و توجه آنها را به سوی خود جلب کنند. از مهمترین راه های جذاب بودن می توان به لبخند زدن، تماس چشمی داشتن، آراسته بودن، پوشیدن لباس های تمیز و خوش رنگ اشاره نمود. اگر شما نیز قصد دارید تا که از جذاب ترین افراد در مهمانی ها و دورهمی های خود باشید این نکات را جدی بگیرید.

چگونه جذاب باشیم؟
آیا شما نیز به دنبال جذاب بودن هستید؟ آیا می دانید برای جذاب به نظر رسیدن بایستی به چه نکاتی توجه داشته باشید؟ از شما دعوت می شود که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی نمایید و اطلاعات بسیار جالب و مفیدی را در این خصوص به دست بیاورید.

مورد توجه دیگران بودن و محبوب بودن در نزد دوستان و نزدیکان از مهمترین نیازهایی می باشد که آقای مازلو نیز در هرم نیازهای اساسی انسان به این موضوع اشاره کرده است و جایگاه ویژه ای را برای آن تعیین نموده است. توجه داشته باشید که جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن کار بسیار مشکل و سختی نمی باشد و افراد می توانند با رعایت برخی از نکات بسیار حساس به راحتی در نظر بسیاری از افراد جذاب به نظر رسیده و هم چنین از اعتماد به نفس بسیار بالایی نیز برخوردار باشند. راه های بسیار مختلفی برای جذاب بودن وجود دارد که شما نیز می توانید با در نظر گرفتن این راه ها به راحتی پیش دوستان و همسر خود بسیار جذاب باشید و الگو برای بسیاری از همنوعان خود باشید. از مهمترین راه های جذاب بودن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تماس چشمی برقرار کنید
یکی از مهم ترین و اساسی ترین راه های جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن، برقراری تماسی چشمی می باشد. توجه داشته باشید که چشم یکی از مهمترین اعضای بدن بوده و بیشترین ارتباط را با مغز و افکار افراد دارد. انسان ها برای رسیدن به اعتماد و اطمینان مورد نیاز خود، دوست دارند که با طرف مقابل خود ارتباط چشمی برقرار کنند تا بتوانند حس گرم و مهربانی را از چشمان طرف مقابل خود دریافت کنند.

به همین جهت همیشه و در همه حال سعی بر آن داشته باشید که به چشمان اطرافیان خود نگاه کنید و از تاثیرگذارترین افراد به شمار بیایید. همیشه به یاد داشته باشید که هنگام صحبت کردن با دوستان و نزدیکان خود به چشم های آنان خیره شوید تا بتوانید اعتماد آنها را به دست بیاورید؛ بنابراین برای جذاب به نظر رسیدن می توانید به راحتی تماس چشمی را لحاظ نموده و این آیتم بسیار راحت را هیچ وقت فراموش نکنید.

جذاب بودن,روش های جذاب بودن,نکاتی برای جذاب بودن
از مهم ترین و اساسی ترین راه های جذاب بودن برقراری تماسی چشمی هنگام صحبت کردن می باشد

لبخند بزنید
لبخند زدن و همیشه لبخند بر روی چهره داشتن یکی از رازهای جذاب بودن می باشد که بسیاری از افراد جامعه از این امر بی خبر هستند. لبخند قدرت بی انتهایی را دارد و می توانید با این حرکت بهترین و فراموش نشدنی ترین دوستی ها را به وجود آورده و تمام عمرتان نیز ادامه دهید. بسیاری از پژوهش ها نشان می دهد که لبخند از تاثیرگذارترین حرکاتی می باشد که افراد می توانند از این طریق نه تنها جذاب باشند بلکه می توانند احساسات خود را نیز به راحتی ابراز کنند. لبخند می تواند حس مثبتی را به دیگران انتقال داده و شما به راحتی بتوانید دوستی های مورد نظر خود را داشته باشید. همچنین تفاوت میان لبخند زدن و خندیدن را نیز فراموش نکنید چرا که خندیدن برای برقراری دوستی ها و جلب توجه افراد زیادی توصیه نشده و جذاب نمی باشد.

جذاب بودن,نکاتی برای جذاب بودن,جذاب بودن برای دختر
برای جذاب به نظر رسیدن لبخند بزنید

با اطمینان خاطر دست دهید
اگر قرار است دوستان خود را در یک کافه یا پارکی ملاقات کنید به محض رسیدن به آنها به همراه سلام کردن دست دهید و توجه داشته باشید که با اطمینان خاطر دست بدهید، چرا که این کار سبب می شود دوستان شما پی به جذاب بودن شما برده و از شما به خوبی یاد کنند. بی شک شما نیز تجربه کرده اید که افرادی که شل دست می دهند انرژی منفی خود را نیز به شما منتقل می کنند به همین جهت توصیه می شود برای جذاب بودن کمی محکم تر دست دهید البته در نظر داشته باشید که چنان محکم دست ندهید که سبب آزردن و ناراحتی در فرد متقابل شوید. توجه داشتن باشید که هر سه حرکت تماس چشمی، لبخند زدن و دست دادن از مهمترین آیتم هایی می باشد که از شما می تواند یک فرد جذاب در ذهن طرف مقابلتان ایجاد کند.

جذاب بودن,رازهای جذاب بودن,جذاب بودن برای پسر
برای جذاب بودن کمی محکم تر دست دهید

افراد دیگر را با نام صدا کنید

بسیاری از روانشناسان بر این باورند که صدا کردن نام افراد می تواند حس بسیار خوبی را در آنها به وجود بیاورد به همین جهت سعی بر آن داشته باشید که هنگام صحبت با نزدیکان و دوستان خود، حتما به شکل مکرر از نام کوچک آنها استفاده کنید چرا که شما نیز از شنیدن نام خود از سوی فرد مقابل احساس خوبی را به دست می آورید به همین دلیل این حس را در طرف مقابل خود نیز ایجاد کنید تا از شما تصویر یک فرد جذابی را در ذهن خود داشته باشد.

به کار بردن اسم فرد مقابل کار بسیار آسانی در صحبت های شما می باشد و همچنین یکی از راحت ترین راه های جذاب بودن نیز به شما می آید. شما می توانید برای به دست آوردن اعتماد دوستان خود در محل کارتان نیز از نام آنها استفاده کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن یک رابطه دوستانه را با آنها تجربه نمایید.

جذاب بودن,روش های جذاب بودن,ویژگی های جذاب بودن
صدا کردن نام افراد می تواند حس بسیار خوبی را در آنها به وجود بیاورد

دقت کردن به حالت بدن در جذاب بودن تاثیر دارد
از دیگر مهمترین آیتم های جذاب بودن را می توان دقت داشتن به حالت بدن بیان نمود. شما می توانید با رعایت این آیتم توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب نموده حس خوبی را به آنها انتقال دهید. توصیه می شود که در میان جمع به حالت دست به سینه نبوده و قوز نکنید چرا که این حرکات شما را مغرور و افسرده نشان می دهد.

البته شما بایستی نحوه ی صحیح نشستن و راه رفتن را در خلوت خودتان نیز تمرین کنید تا این حرکات در شخصیت شما گنجانده شده و بتوانید در هر دورهمی و مهمانی نیز به راحتی توجه اطرافیان را به سوی خود جلب کنید. حرکات بدن مانند زبان می باشد که می تواند افکار شما را به دوستان و نزدیکان شما منتقل کند و روانشناسان تحقیقات بسیار زیادی را در این حوزه انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که حالت بدن می تواند بازگو کننده شخصیت درونی افراد نیز باشد.

هنگام صحبت کردن به همه توجه داشته باشید
اگر قرار است در آینده نزدیک سخنرانی را در یک کنفرانس و جلسه ای داشته باشد توصیه می کنیم که این آیتم جذاب بودن را جدی گرفته و آن را تکرار کنید تا بتوانید نه تنها موثرترین سخنرانی را داشته باشید بلکه از جذاب ترین افراد نیز به شمار بیاید. پس به یاد داشته باشید که در هنگام سخنرانی به تمام حضاری که در سالن و جلسه حضور دارند نگاه کنید و سعی کنید بعد از برقراری تماس چشمی به مدت کوتاهی، نفر بعدی را مورد هدف قرار دهید. همچنین می توانید با پرسیدن سوال های متنوعی توجه آنها را نیز به سوی سخنرانی خودتان جلب نمایید. توجه شما به تمام حضار می تواند حس بسیار مثبتی را در فضای حاضر به وجود آورده و شما نیز به راحتی بتوانید مطالب مورد نظر خود را ارائه دهید.

جذاب بودن,ویژگی های جذاب بودن,جذاب بودن برای دختر
شیک لباس پوشیدن و آراسته بودن از مهمترین آیتم ها برای جذاب بودن می باشد

در لباس ها رنگ قرمز را جدی بگیرید، جذاب بودن در ساده ترین نکات
رنگ قرمز رنگی بسیار هیجان انگیز و جذاب می باشد که بسیاری از افراد از این رنگ در کسب و کارها و تبلیغات خود برای جلب توجه مشتریان و مصرف کنندگان خود استفاده می کنند. شما نیز می توانید یکی از لباس های خود را به این رنگ انتخاب کرده و حس جذاب بودن را تجربه نمایید.

افرادی که لباس قرمز برتن می کنند همیشه در مرکز توجه دیگران هستند البته توجه داشته باشید که در هر دورهمی و مهمانی نمی توان از این رنگ استفاده کرد به همین جهت در انتخاب لباس قرمز زیاده روی نکنید و طوری لباس های خود را ست نمایید که علاوه بر شیک و جذاب به نظر رسیدن، مورد محبوبیت سایر افراد و نزدیکان خود نیز باشید. آقایان همیشه مجذوب این رنگ هستند و اگر دوست دارید تا همسرتان را به سوی خود جلب کنید می توانید از لباس های خانگی که رنگ قرمز دارند استفاده نمایید.